ווידאו

כמו הידרה שעולה מן הים... פלישת חייזרי ה-Flyboard

מאת יואב נקש יולי 08, 2015

במיתולוגיה היוונית "הידרה" מוזכרת כיצור ימי דמוי נחש שלה תשעה ראשים מפלצתיים ובקליפ הבא לא יכולתי שלא לראות את הדמיון הרב בקבוצת ה-Flyboard שעולה מן הים. ה-Flyboard הוא ממש לא Hoverboard (כפי שמצויין בכותרת הקליפ). האברבורד הוא טכנולוגיה עתידנית ואילו הפלייבורד מבוסס על טכנולוגיה מדעית שידועה לאנושות כבר שנים רבות ושאותה מכיר כל כבאי (לוחם אש) מתחיל: קח צינור, חבר אותו לזרם חזק של מים ותדאג שתהיה לך דרך טובה לשלוט בכוח שפורץ ממנו.

ל-Flyboard יש מצערות שמחוברות לזרם סילוני של מים שאותו שואב ג'ט סקי דרך צינור ארוך. בשליטה נכונה במצערת, הפלייבורדר יכול לצלול עמוק ולטפס לגובה ולעמוד מעל פני המים... כמו כן יש עוד כמה תרגילים שאפשר לעשות איתו כמו לקחת את הבן הצעיר שלך ולשים אותו על הכתפיים בזמן שאתה מרחף מעל המים - זה לא תרגיל ממש חכם אבל נראה שיש מי שמחפש כל דרך בכדי לעשות עוד קצת רושם... יותר ממה שכבר קיים.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים