ווידאו
ווידאוגלישה ← כמו חמאה: פלורנס ושות' מורחים ביצועים חלקים בגולד קוסט

כמו חמאה: פלורנס ושות' מורחים ביצועים חלקים בגולד קוסט

מאת יואב נקש אפריל 01, 2017

בין מקצה אחד לאיוונט אחר, המקצוענים יודעים גם מתי לקחת טיים אאוט ולגלוש בשביל הכייף. זו זכות גדולה להיות באיוונט מקצועני של גלישה אבל יותר מכך זו חוויה אדירה לראות את כל השמות הגדולים גולשים לצידכם ומדביקים ביצועים במרחק אופדליפ מכם.

בקליפ הבא מהתחרות האחרונה בגולד קוסט האוסטרלי המקצוענים נתנו שואו על הגלים הארוכים. באקשן מככבים הטימנקים החזקים של הארלי: קולוהה אנדינו, ג'ון ג'ון פלורנס, פיליפה טולדו, קריסה מור, ליקי פטרסון, אייס בוצ'אן וג'וליאן ווילסון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים