ווידאו
ווידאוגלישה ← קצת משיגנ'ע: אוון קסטנר דורס את כולם עם גלשן לימוד בלי חרבות

קצת משיגנ'ע: אוון קסטנר דורס את כולם עם גלשן לימוד בלי חרבות

מאת יואב נקש מרץ 16, 2021

אל תדפדפו עדיין הלאה, תנו לו צ'אנס. גם אם הקליפ נראה שטותניק העריכה שלו לא משעממת כלל. אוון קסטנר גולש על גלשן לימוד ללא חרבות ומחליק מפה לשם ו"דורס" את כולם. סביר להניח שעל גלים כאלו היינו נכנסים עם ת'ארסטר ושלוש חרבות (לפחות) ומשקיעים את כל המרץ בפינות החלומיות, אבל קסטנר לא מחשבן יותר מידי - מבחינתו גלישה היא דבר ראשון הנאה... וזו דרכו לממש את החוק הראשון בגלישת הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים