ווידאו
ווידאוגלישה ← לוקאליזם: מייקי ברנן מאלף את הגל של שיפסטרנס ואת אחד הגולשים

לוקאליזם: מייקי ברנן מאלף את הגל של שיפסטרנס ואת אחד הגולשים

מאת יואב נקש אפריל 23, 2015

שיפסטרן בטאז הוא אינו גל קל בכלל. לא קל לקרוא אותו, לגלוש אותו ובטח שלא לצלם אותו - הגל שמתקפל בשכבות של מים קרים שורצי כרישים הוא עסק שמיועד ללוקאלים צ'ארג'רים. מייקי ברנן (Mikey Brennan) הוא אחד מאותם משוגעים שמסוגל לאלף את המפלצת. בסשן מטורף של אותו יום שלישי (Last Tuesday) הוא מתועד מכמה זוויות קודח את הלוע של המפלצת פעם אחר פעם... וגם מבריז גל למישהו בפנים (כנראה שעם הלוקאל הזה אסור להתעסק).

וזה מה שלמייקי ברנן יש להגיד בנידון: "בנוגע להברזה של הגל זה בהחלט לא היה בכוונה אישית. הגלים היו מאוד לא תדירים (inconsistent) ולחבר וותיק שלי היו כמה גלים טובים וחשבתי שהגיע הזמן שגם מישהו אחר יהנה (אני). הייתי המקומי היחיד שם וכל העניין ההז היה ממש מהיר".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים