ווידאו

סוול 'באגוס': צינורות אינדונזים ארוכים במאווי

מאת יואב נקש יוני 20, 2015

יש גלים של אינדונזיה ויש גלים של הוואי. הגלים האינדונזים הם לרוב צינורות שמאל ארוכים וחלולים, והגלים של הוואי גבוהים עם צינורות קצרים ומהירים. כך זה היה תמיד עד שאת מאווי (Maui) פקד סוול Bagus (= "מעולה, אחלה, נפלא" באינדונזית). המקומיים טוענים שזה היה סוול שלא נראה כמותו 20 שנים - הקיץ במאווי התחיל עמוק בתוך צינור והספוט שמיועד בדרך כלל לגולשי לונגבורד הפך לגל רכבת ארוך וצינורי שהזכיר את הגלים האינדונזים. דאסטי פיין (Dusty Payne), גראנג'ר לארסן (Granger Larsen) וחברים נוספים נמצאים "במקום הנכון ובזמן הנכון".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים