ווידאו
ווידאוגלישה ← לופ עם מגלשי סקי: ג'ספר טיודר אוכל שלג עד שמסתובב

לופ עם מגלשי סקי: ג'ספר טיודר אוכל שלג עד שמסתובב

מאת יואב נקש דצמבר 29, 2016

לג'ספר טיאדור (Jesper Tjader) יש חיבה לסקי במקומות לא שגרתיים ואם לומר את האמת אז ככל הנראה גם למזוכיזם קליל. לאחר שאכל חול במדרונות הדיונות בפרו הוא חיפש טריק חדש שבו יוכל קצת להוריד את הבוץ מהגרון עם פתיתים רכים של שלג.

טיאודור שהתחרה באולימפיאדת החורף בסוצ'י רצה להוכיח את יכולותיו גם בקרקס הביתי שלו - הוא בנה רייל בצורת לולאה שעליה ניסה את פעלול "קיר המוות" שלמעשה הכניס לו "מכות רצח" עד אשר הצליח :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים