ווידאו
ווידאוגלישה ← לוק דייוויס פורש מהתחרויות וחוזר לקדוח צינורות

לוק דייוויס פורש מהתחרויות וחוזר לקדוח צינורות

מאת יואב נקש ספטמבר 21, 2015

לוק דייוויס עשה את דרכו אל הסבב המקצעוני והרגיש שהוא מתחיל לקבל סיבוב. הגולש מסאן קלמנטה קליפורניה לא הגיע למימדים של סלבריטאות כמו שאר הגולשים או אל קמפיינים ענקיים שמרפדים לו את חשבון הבנק, וכשהוא החל להרגיש שהוא דורך במקום הוא בחר להפסיק לרקוע וללכת משם לדרכו. לדייויס יש חשיפה ענקית, הוא ידוע מאוד בקהילת הגולשים העולמית, הוא זורק לאוויר כל חודש איזה סרטון וישל לו מאה אלף עוקבים באינסטגרם... דייוויס יכול להרשות לעצמו לפרוש וללכת לגלוש.

"כל מה שאני רוצה כרגע זה לגלוש", אומר דייוויס לסטאב. "אני במפורש לא קדחתי צינורות כבר ארבעה חודשים, ואני מתחיל לאבד את שפיותי. זה הדבר שאני אוהב יותר מכל. בכל רגע נתון אני יעדיף סשן צינורות על הבחורה הכי יפה בעולם". בקליפ הבא, "Velvet Joy", דייוויס יוצא לחופשי בסשן צינורות באינדו בדיוק כמו שהוא אוהב... הספונסרים שלו מרוצים כי ככה הוא עושה הרבה יותר גלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים