ווידאו

קטנה למדינה: מאליה וורד מעיפה את גבריאל מהגל

אוקטובר 08, 2014

יש כאלו שהיו עוצרים את נשימתם אם היו פוגשים בסשן הגלישה בטוען לכתר אלוף העולם, הברזילאי גבריאל מדינה. עצם המחשבה שהוא בליין-אפ יחד איתם הייתה מקפיאה את תנועתם. אבל יש כאלו שקורצו מחומר אחר, כאלו שה-DNA  שלהם שזור בצאצאיו של גולש אלוף ועצבני אחר... ובקיצור: הבת של כריס וורד לא דופקת חשבון

מאליה וורד (Malia Ward) היא ביתו בת ה-16 של כריס וורד (Chris Ward) שהתחרה בסבב המקצועני של ארגון הגלישה העולמי עד שנת 2008. ניכר שמאביה היא ירשה את כישורי הגלישה המעולים אך גם את ה"דם החם". שלא תעלו בדעתכם להבריז לה את הגל בביץ' ברייק המקומי שלה ברינקון (Rincon) גם אם קוראים לכם גבריאל מדינה (Gabriel Medina). כן, בזמן שהברזילאי סולל את דרכו לאליפות העולם הוא עצר ברינקון שהיה עמוס בגולשים אבל זכה לדחיפה נחושה מצידה של מאליה בזמן שזה ניסה לתפוס לה את הגל.

המקרה התמים לכאורה הצית גל תגובות גזעניות ברשת שאיבד כל פרופורציה. בעקבות מקרה דומה שבו היה מעורב מדינה בהברזה של גל (מקרה שהתברר כשעשוע של פארטי וייב עם חברו), הגולשים ברשת החלו בחרושת ההשמצות המסורתית. היו כאלו גם שטענו כי לדחיפה של מאליה הייתה משמעות סמלית שכן חוף רינקון נודע כאחד מהחופים המקומיים של סלייטר. מסתבר שגמר אליפות העולם בגלישה בין ארה"ב לברזיל הקדים בכמה חודשים ובמים הכל נפיץ...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים