ווידאו
ווידאוגלישה ← ממבו ותרחישים: קובי בראיינט מאמין שלג'ון ג'ון יש את מה שצריך בשביל לקטוף עוד אליפות

ממבו ותרחישים: קובי בראיינט מאמין שלג'ון ג'ון יש את מה שצריך בשביל לקטוף עוד אליפות

מאת יואב נקש אוקטובר 28, 2017

בראיון שערך שחקן ה-NBA קובי בראיינט לחברת נייקי, הוא הסביר את תמצית הפילוסופיה שלו להיותו אחד משחקני הכדורסל הגדולים בכל הזמנים. בראיינט, שזכה לכינוי "בלאק ממבה", מכנה את הפילסופיה הזו "ממבה נפשית" (Mamba Mentality) שאת מאפייניה הוא מסביר ביתר פירוט בוודיאו שלעיל - נחישות, התמדה, דבקות במטרה, התמודדות, ענווה, סבלנות, סיבולת והכרה של עצמך. נייקי לקחה את המונולוג וקישרה אותו גם לאישיותו של ג'ו ג'ון פלורנס ולדרכו עד לטופ.

בראיינט מאוד משכנע בדבריו והאנלוגיה המקשרת בינו לבין ג'ון ג'ון פלורנס עושה רושם כי הוא מתבסס על ניסיון חיים ולא על "ממבו ג'מבו" של גיבובים. לג'ון ג'ון שממוקם במקום הראשון בסבב הנוכחי של ה-WSL יש בהחלט סיכוי לקטוף את התואר השני שלו ברציפות אבל בעורפו נושפים עוד שלושה גולשים (גבריאל מדינה, ג'ורדי סמית וג'וליאן ווילסון). לפניכם כמה תרחישים לתחרות המסכמת שתערך בפייפ ליין בחודש דצמבר:

  1. אם פלורנס יסיים במקום השני הוא יוכתר כאלוף העולם.

  2. אם פלורנס יסיים במקום השלישי או החמישי, מדינה יצטרך לסיים במקום הראשון בכדי לקטוף את התואר.

  3. אם פלורנס יסיים במקום התשיעי, מדינה יצטרך לסיים במקום השני וגו'רדי סמית יצטרך לסיים במקום הראשון בשבביל לזכות בתואר.

  4. אם פלורנס יסיים במקום ה-13 או ה-15, מדינה יצטרך לסיים במקום החמישי, סמית במקום השני וג'וליאן וילסון במקום הראשון בשביל לזכות בתואר הבכורה שלו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים