ווידאו
ווידאוקצרים ← אין מנוס: ברח מהמשטרה, נכנס לים ותועד כשכריש שוחה לצידו

אין מנוס: ברח מהמשטרה, נכנס לים ותועד כשכריש שוחה לצידו

מאת יואב נקש ספטמבר 02, 2017

ניידת משטרה בסרף סיטי ניו ג'רזי עצרה את זכארי קינגסבורי בן ה-20 על מהירות אך מכיוון שברכב שברשותו היו כמה כלי עישון של מת' וחבילה של סמים נוספים הוא החליט שהדרך הטובה ביותר להימנע ממעצר היא לברוח... אל הים. המשטרה דלקה בעקבותיו אבל העדיפה להטיס רחפן שיעקוב אחריו. ומסתבר שבים יש יותר מסוכן מכחולי המדים כי בתיעוד שצילמו הם הבחינו שלצידו שוחה כריש!

קינגסבורי שהיה כנראה בהיי שבו כל החלטה היא הכי טובה ואף אחד אחר לא חשב עליה לפניו, מצא את עצמו בורח היישר אל גוב האריות - או במקרה שלו, היישר ללוע המלתעות. לאחר 60 דקות של שחיה, קינגסבורי כבר היה כקילומטר חצי מהיבשה. כשירד הלילה ונותק הצילום האווירי עימו הטיפול במקרה הועבר למערך החילוץ של משמר החופים. לאחר 4 שעות מרגע הימלטותו נמצא הבחור בריא ושלם והובל למעצר עם רשימה ארוכה של עברות - אחזקת סמים, התנגדות למעצר, בריחה משוטר וגם... מהכריש :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים