בטעם של פעם: סרט גלישה Mandarin Brown

יולי 25, 2014

בטעם של פעם: סרט גלישה Mandarin Brown - בסרט הזה יש את כל המרכיבים שיוצרים תחושה של סרט מיושן: צילום מגורען, משחק בפילטרים, פילם שרוף, תמונה מרובעת, שחור לבן, מוזיקת רקע מונוטונית, תזזיות בצילום, קפיצות בין פריימים ותספורות סבנטיז לגולשים שרוכבים על הגלים בסגנונות קלאסיים. את הסרט ההיפסטרי הזה או שתאהבו או שתשנאו לאהוב.

קל מאוד לחשוב שהסרט הזה צולם אי שם בעבר הרחוק...  אז זהו שלא. הסרט "מנדרין בראון" צולם בשנה החולפת ע"י ג'ק קולמן (Jack Coleman), צלם סרטי גלישה מוערך מחברת ההפקות Mollusk. ג'ק קולמן יצא לטיול לאורך החוף המערבי של צפון אמריקה, מקליפורניה ועד למקסיקו ואף חצה את האוקיאנוס לאינדונזיה הרחוקה. לצילומי סרט הגלישה הוא ציוות כמה גולשים היפסטרים כישרוניים שטיילו בוואן וגלשו בסגנון קלאסי על הגלים שנקרו בדרכם: אלכס נוסט (Alex Knost), אליס אריקסון (Ellis Ericson), ג'ארד מל (Jared Mell), פורד ארצ'יבולד (Ford Archibold), ריאן ברץ' (Ryan Burch) ומלך מלכי ההיפסטרים רוב מצ'אדו (Rob Machado).
mandarin brown surf film מנדרין בראון סרט גלישה


את הסרט "מנדרין בראון", בן ה-18 דקות, ערכו בצורה מאוד מיושנת שיש ביכולתה לעצבן בקלות את הצופה. מרבית התגובות לסרט הן שליליות, הפליקרים של הסרט מציקים לעין, קטעי הגלישה חבויים מאחורי שיחים, מוזיקת הרקע מחרפנת ו"הפילמים השרופים" יכולים להביא לפירומנים שביניכם לשרוף את הסרט בעודו מנגן. אבל... אל תשפטו את הסרט לשלילה מהר מידי. סרט זה נערך בצורה מגמתית זו בכדי לדמות את סרטי העבר. עם חלוף הדקות, קטעי הגלישה הופכים זורמים יותר והעין השלופה / הצרובה / הקלופה מתרגלת למעברים של הפריימים המגורענים. בסרט זה יש גם קטע גלישה מדהים (בדקה ה-5:30) על גלשן האלאיה (Alaia) – שווה לצפות בזה!

מומלץ לצפות בסרט ב- Full HD ועם הרבה סבלנות. אל תתייאשו בדקות הראשונות ותמהרו לכבות... תנו לסרט להתנגן וצפו בכמה רגעים מופלאים של גלישה ותרבות ישנה נשכחת של נוודי הגלישה. רק לאחר סיום הצפייה תחליטו או אתם שונאים או אוהבים לשנוא במה שצפיתם...:)

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים