ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו במארק הילי סופג שתי שבירות על הראש במאבריקס

צפו במארק הילי סופג שתי שבירות על הראש במאבריקס

מאת חופית לוגסי ספטמבר 18, 2015

במהלך תחרות המוזמנים של מאבריקס ב-2014, מארק הילי (Mark Healey) ספג את אחת משבירות הגלים הגבוהות ביותר של אותו היום היישר על ראשו. שני גלים החזיקו אותו מתחת למים הקוצפים למשך שניות ארוכות. בגלים שכאלו, עם כוח ערבול מאסיבי, כל שנייה שחולפת היא כמו נצח. הילי נעלם מתחת לגלים ורק חרטום הגלשן שלו קפץ החוצה כאילו והיה מצבה על פני המים. אבל הילי עם ריאות הענק וגולש גלי הענק המנוסה שרד את הצלילה ויצא בריא ושלם לאוויר העולם.

נקודת המבט של האורדיליה ניבטת ממצלמת הגו פרו שמוקמה על חרטום הגאן של הילי. כשהבחין בסט הענק המתקרב הוא נראה חותר בכל כוחו ומנסה לעבור את השבירה אך כאמור הוא נטש את הגלשן יצא לצלילה ארוכה של שתי שבירות. בסה"כ בילה הילי קרוב ל-40 שניות מתחת למים הגועשים של מאבריקס שזה שווה ערך לשלוש וחצי דקות שהוא מסוגל לעצור את נשימתו בהוואי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים