ווידאו

מארק מת'יוס והדרופ שהוציא לו את הכתף מהמקום

מאת יואב נקש דצמבר 09, 2015

...ולנו את העיניים. באימון הבוקר שלפני תחילת תחרות peahi Challenge, הצ'ארג'ר האוסטרלי תפס גל שעשה לו השכמה עם ניעור חזק. מארק מת'יוס לא זכה להשתתף בתחרות מכייון שבסיום הדרופ העצום הוא נשטף על ידי טונות של מים ופרק את כתפו. הוא הובהל לבית החולים בכדי לוודא שזה הדבר היחיד שיצא לו מהמקום.

הפוטג' של אותו טייק-אוף של בוקר רק מוכיח עד כמה מאת'יוס הוא גולש גלי ענק העשוי ללא חת, כשרוני ועם הרבה תעוזה. הדרופ היה נראה בלתי אפשרי אבל מת'יוס פשוט דהר במהירות אדירה במדרון של Jaws כאילו ונורה מתוך קנה של אקדח. זה הזמן להשתחוות לו.

מארק מת'יוס בצ'ארג' על הגל במפלצתי בג'ואס.

נבלע על ידי הר של קצף.

סובל מכאבים, פרק את בכתפו והובהל להמשך טיפול בבית החולים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים