ווידאו
ווידאוגלישה ← הטריק של ג'יימי: מארק מאת'יוס ניסה להחליף גלשנים בשיפסטרנס

הטריק של ג'יימי: מארק מאת'יוס ניסה להחליף גלשנים בשיפסטרנס

מאת יואב נקש ספטמבר 07, 2015

כשג'יימי אובריאיין עשה את תרגיל החלפת הגלשנים (Board Transfer) בפייפליין ואחר כך בוודג', הוא פתח תחום טריקים חדש שאותו ניסו רבים אחריו. אוסטין קין החליף שלושה גלשנים ובראד דומקה החליף את הסקימבורד בגלשן גלים. להחליף גלשנים על גלים זה לא דבר קל בכלל ועל אחת כמה וכמה לעשות את זה על גל המוטציה של טזמניה.

מארק מת'יוס אמנם לא הצליח להשלים את התרגיל על המדרגה הגבוהה של שיפיס אבל הניסיון שלו מוכיח שאין דבר שהוא לא מוכן להתמודד איתו... תנו לבחור משימה וקצת אימון ויש מצב שהוא יקבע שיא חדש גם בטריק החלפת הגלשנים של ג'יימי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים