ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← הכי מזוכיסט! בייס ג'אמפ עם מצנח שמחובר לגב עם קרסים

הכי מזוכיסט! בייס ג'אמפ עם מצנח שמחובר לגב עם קרסים

מאת יואב נקש אוגוסט 04, 2015

הקליפ הבא לא מיועד לצפייה לבעלי קיבה חלשה או למי שמפחד מצביטה בגב. הבייס ג'אמפר הבא לוקח את האקסטרים הפיזי לגבולות המזוכיזם ונועץ אותו דרך עור גופו. בתוך שלושה שבועות בלבד המזוכיסט האמריקאי כבר קפץ 22 פעמים באופן רגיל ובלי כל האינסטרומט של הקרסים. אך בפעם ה-23 הוא מתכוון להיות האדם ה-11 בעולם שיקפוץ Base Jump כשרתמות המצנח נעוצות רק בעור גבו. ולא להאמין שהיו עוד עשרה כאלו לפניו...

ענף ה"בייס ג'אמפ" הנ"ל נקרא Suspension BASE jumping וזה עובד בדיוק כמו שזה נשמע: המצנח מחובר לשני קרסים בגב והבייס ג'אמפר תלוי (תרתי משמע) רק עליהם במהלך הצניחה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים