ווידאו
ווידאוטבע וחי ← מפולת שלגים אדירה! כך זה נראה במבט מכפר קטן שכמעט ונקבר

מפולת שלגים אדירה! כך זה נראה במבט מכפר קטן שכמעט ונקבר

מאת יואב נקש מאי 07, 2017

מפולות שלגים זה לא דבר שבו אנו רגילים לחזות אבל בהרים המושלגים זו תופעה שכיחה שמתעצמת במיוחד כשמזג האוויר מתחמם ומפשיר את המדרונות והפסגות המושלגים. התיעוד של מפולות הוא תמיד מרשים בעוצמתו אך יכול בהחלט להיות מסוכן לכל מי שנמצא בקו השעטה שלו.

הצילום הזה מה-24 באפריל 2017 שתועד על ידי נופשים בכפר רוסי, ממחיש את גודל התופעה ואת הסכנה ממרגלות ההר שהייתה יכולה להסתיים בקבורתו המלאה של הכפר על יושביו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים