ווידאו
ווידאועל גלגלים ← מאסטר על שני גלגלים: דני מקאסקיל מרביץ עוד תרגיל!

מאסטר על שני גלגלים: דני מקאסקיל מרביץ עוד תרגיל!

מאת יואב נקש אוקטובר 29, 2016

ללא צל של ספק דני מק'אסקיל (Danny MacAskill) הוא אומן ברכיבת אופנים - פעם אחר פעם ובכל סרטון שלו הוא מוכיח שאין שני לו ביצירתיות על שני גלגלים ובשליטה המופלאה שלו בדוושות ובאחיזתו האיתנה בכידון. רוכב האופנים האירי כבר זכה ל-35 מיליון צפיות בערוץ היו טיוב שלו והקליפ הבא, Wee Day Out, ככל הנראה יוסיף לו עוד כמה מליונים לרשימה.

גם בפעם זו רוכב האופנים האירי לוקח אותנו ל-6 וחצי דקות של רכיבה במרחבים הירוקים והקסומים של ארצו. זה מתחיל בנסיעה רגועה ברכבת וממשיך בקפיצה למסילה. משם הוא ממשיך במסלול דרך שדות וחוות מבודדות... אבל תמיד בדרך הקשה: מעל, מתחת, על הגג, בגריינד, עם גלגל אחד, בקפיצה... צפייה מהנה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים