ווידאו
ווידאוגלישה ← מבט מבפנים: מטאהי דרולט קודח את צינורות טיהופו ב-POV

מבט מבפנים: מטאהי דרולט קודח את צינורות טיהופו ב-POV

מאת יואב נקש מאי 29, 2015

כשאומרים POV הכוונה היא לראשי התיבות של Point Of View (נקודת מבט). נקודת מבט של צילום יכולה להיות כל זווית צילום אבל POV הוא בדרך כלל הצילום מגובה עיניו / קסדתו / ראשו של הצלם. ולאחר שלמדנו מושג באנגלית נחזור למה שמלמד אותנו מטאהי דרולט (Matahi Drollet) על הגל החביב בחצר ביתו בטהיטי, טיהופו (או צ'ופו אם תרצו). מים צלולים בצבע טורקיז שדרכם ניבט ריף וגל מעוגל, חלול ומהיר, שמתקלף כמו בננה עסיסית. מטאהי לוקח את הגו-פרו וקודח את הגל מזווית שממחישה עד כמה הגל הזה הוא מושלם.

וזהו מטאהי דרולט בגל שזיכה אותו בפרס היוקרתי של ה-XXL בקטגוריית "הצינור של השנה" 2015

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים