ווידאו
ווידאוגלישה ← כסאח של ווייפאאוט: מאבריקס נטרק מענק על מאט בקר

כסאח של ווייפאאוט: מאבריקס נטרק מענק על מאט בקר

מאת יואב נקש פבואר 18, 2016

הגולש מסנטה ברברה לא ממש דופק חשבון... ככל שזה יותר גבוה, קר ומסוכן מאט בקר (Matt Becker) יהיה שם ויהנה מכל רגע כמו בילוי בלונה פארק. בבילוי האחרון שלו במאבריקס, מאט עלה להרבה מתקנים אבל בגלל תקלה בעלייה לרכבת ההר הוא ספג את הגלגל הענק על הראש!

כשכבר נראה היה שהוא שרד את האייר-דרופ הכי מדרוב שראינו, מאט נחת קצת עקום ומשם עם כל כוח האינרציה המשיך בתנועה במורדות פני הגל הענק (בלי הגלשן) ואת החותמת הסופית הוא קיבל בשבירה עצבנית שנטרקה עליו חזק. הסצנה המסוייטת אולי הייתה כואבת אבל משתלמת. התיעוד הכסאחיסטי הכניס את מאט בקר לרשימת המועמדים בקטגוריית "Wipeout of the Year" של טקס פרסי גלי הענק של ה-WSL.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים