ווידאו
ווידאוגלישה ← מאיה גביירה קבעה שיא גינס חדש בנזארה עם גל בגובה 74 פיט

מאיה גביירה קבעה שיא גינס חדש בנזארה עם גל בגובה 74 פיט

מאת יואב נקש ספטמבר 10, 2020

הליגה העולמית בגלישה (WSL) הכתירה את המלכה של ענף הגלים הגבוהים בשיא עולם חדש. מאיה גלשה בנזארה בחורף שעבר על גל בגובה 73.5 פיט (22 מטרים), ובכך שברה את השיא הקודם שגם אותו היא קבעה ב-2018 עם גל בגובה של 69 פיט (20 מטרים).

"הגל הזה היה במהלכה של תחרות הגלים הגבוהים של רד בול בנזארה, ועל אף שאני לא מעידה על עצמי כאדם תחרותי, אני הייתי הרבה יותר אמיצה באותו היום", אומרת גביירה. "הסתכנתי הרבה יותר מבדרך כלל, כשעזבתי את החבל חשבתי לעצמי שיתכן שזה ה-גל, אבל לא הייתי בטוחה. המהירות היתה עצומה והרעש של הגל הנשבר מאחורי רמז על כך שזה ככל הנראה הגל הגבוה ביותר שעליו גלשתי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים