ווידאו

XXL של גולשת: מאיה גביירה מטביעה חותמה בנאזארה!

מאת יואב נקש נובמבר 04, 2015

שנתיים לאחר מקרה הטביעה שכמעט וגבה את חייה, מאיה גביירה חוזרת לנאזארה וכובשת את הגבוהים שבגלים. מאיה עברה דרך ארוכה מאז אותה חווייה טראומטית אך באומץ רב היא בחרה להתמודד ולא לוותר. בסוול הענק שפקד את נאזארה בסוף חודש אוקטובר 2015, גולשת גלי הענק הברזילאית תפסה גל שהכניס אותה לרשימת המועמדים של טקס ה-XXL של ה-WSL בקטגוריית "Ride of The year".

פרספקטיבת הצילום העילית קצת מקשה לאמוד את גובהו של הגל, אך הנקודה הקטנה שרצה לפני הקצף מעידה על כך שמאיה גלשה על גל באמת ענק! צפו בראיון שהעניקה לפני זמן לא רב שבו היא מסבירה מדוע היא עדיין גולשת לאחר מקרה הטביעה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים