קרנבל ברזילאי: מדינה ופליפה על גל אחד

יולי 25, 2014

קרנבל ברזילאי על הגלים - מדינה ופליפה בפארטי ווייב מהסרטים. בשעה שבברזיל חוגגים את המונדיאל, שני גולשים ברזילאים רוקדים בקרנבל על הגל ומלהטטים ב"טיקי טקה" עם מצלמת הגו-פרו.

בשפת הגלישה יש מונח שנקרא "פארטי ווייב" (Party wave) - מצב שבו מספר גולשים, רוכבים בצוותא על אותו הגל. כאשר כמות גדולה של גולשים יורדת את אותו הגל בו זמנית, פארטי ווייב יכול לשמש גם כשם נרדף ומעודן למילה "הברזה", ואלו שינקבו בשם הזה יגידו זאת לרוב בהתרסה ובשאת נפש למצב קיים שאותו אין ביכולתם למנוע. אבל לעיתים, מסיבת הגל השכונתית יכולה להיות דווקא במודע, בהיתר של שאר הגולשים וללא הברזת גל שיכולה להביא לקונפליקט מיותר. בפארטי ווייב שכזה (המקורי) הגולשים מגשימים את הייעוד ההיולי שבגלישה: חברות טובה ופאן פאן פאן!

שוב גו-פרו ושוב אחד מהסרטונים הקצרים שיכולים להכנס לרשימת "הטובים ביותר". בסרטון הקצר הזה שצולם בפיג'י מככבים שני גולשים ברזילאים מקצוענים: גבריאל מדינה (Gabriel Medina) ופליפה טולדו (Felipe Toledo). בתחרות פיג'י פרו האחרונה היו ימים רבים שבהם הים היה רגוע עם גלים נמוכים אך דבר לא מנע מהברזילאים ליהנות מהים התכול של האי האקזוטי ולהנציח רגעים יפים על הגלים הארוכים שנשברו מעל השונית.

קרנבל ברזילאי על הגלים - מדינה ופליפה בפארטי ווייב מהסרטים. Filipe Toledo and Gabriel Medina share the stoke

מדינה הראשון לצלם. הוא עוקב עם המצלמה אחר פליפה שלאחר כמה קאטים בריאים הוא מצמיד "בק-סייד אייר רברס" (Back side air reverse) מושלם. מיד לאחר מכן מדינה מעביר את המצלמה לפליפה שמרביץ לקקקק ענק על העדשה (חחח) ומדינה לאחר מספר תקתוקים שבהם הוא צובר מהירות מסיים את הגל ואת הסרטון באייר רברס מושלם נוסף! שני גולשים, שני אריאלים לאחור, שני חיוכים גדולים, שני ברזילאים תותחים ולק אחד ענק!  ביג לייק :)

בנגן הוידיאו מופיעה ואתנחתא קומית נוספת. אם כבר בכדורגל עסקינן, אז גם השחקן הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו (Christiano Ronaldo) גולש באינדונזיה.. חחח.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים