ווידאו
ווידאוגלישה ← תכירו את קול מקאפריי בן ה-12: בן טיפוחיו של מצ'אדו שגולש כמו פאנינג

תכירו את קול מקאפריי בן ה-12: בן טיפוחיו של מצ'אדו שגולש כמו פאנינג

מאת יואב נקש פבואר 11, 2018

הילד הזה העיף לנו את הסכך. קול מקאפריי (Cole McCaffray) מאנסינטה קליפורניה, עיר מגוריו של מצ'אדו, נראה ממש כמו מיק פאנינג - גם בסגנון הגלישה וגם במראה החיצוני של "הברק הלבן". נכון, שלא כמו פאנינג הרגולר, קול הוא גופי פוטר אבל התנועה שלו על הגל היא קופי כמו של אלוף העולם האוסטרלי.

אפשר כמובן להתווכח על ההשוואה לפאנינג אבל אי אפשר שלא להסכים עם העובדה שהילד הזה גולש כמו מקצוען. הוא קורא את הגלים בעיניים עצומות, משתמש בהרבה מאוד כוח ברגליו, מבצע תרגילים בשלמותם וקודח צינורות לכל אורכם. תותח שבדרך זו עוד לבטח יגיע ירחוק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים