ווידאו
ווידאוגלישה ← תכירו את אנטוניו לוראנו: הצ'ארג'ר הכי צעיר בנזארה שהוא גם תושב המקום

תכירו את אנטוניו לוראנו: הצ'ארג'ר הכי צעיר בנזארה שהוא גם תושב המקום

מאת יואב נקש נובמבר 09, 2020

אנחנו מכירים את כל השמות הגדולים, "החשודים המיידים", שגולשים על גלי הענק של פראיה דו נורטה כגון מקנאמרה, גביירה, ואן רופ, קוטון, קושה ועוד. אבל יש עוד גולשים בנזארה שהם חלק בלתי נפרד מהעיירה, ילידי המקום.

אנטוניו לוראנו בן ה-18 גדל בצילו של אביו, רמון, שגם הוא גולש גלי ענק ותיק. אביו ערך לו היכרות עם גלי הענק עוד כשהיה נער בן 13 ולימד אותו את רזי הגלישה לצד התפעול הבטיחותי שבים ענק. בסרטון הבא אנו זוכים להצצה מיוחדת על קשר משפחתי ששורשיו נטועים לא רק באדמת המקום אלא גם בגלי הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים