ווידאו
ווידאוגלישה ← גם יפה, גם קשוחה: אמי אריקסון, התגלית הבאה בגלישת גלי הענק

גם יפה, גם קשוחה: אמי אריקסון, התגלית הבאה בגלישת גלי הענק

מאת יואב נקש מאי 03, 2015

"הפחד הכי גדול שלי הוא שלא אהיה מאושרת... אז מה עוד נותר לי לפחד ממנו?" - אמי אריקסון (Emi Erickson) בת ה-25 היא המלכה של סאנסט ביץ' בחוף הצפוני של הוואי. אל תתנו למראה שלה להטעות אתכן כי עלמת החן היא הצ'ארגר'ית הכי הארדקורית שגולשת על גלי הענק של וויימיאה (Waimea) עם גלשן גאן 6'10 בעל חרב אחת (SIngle fin Gun).

שורשיה המשפחתיים של אמי נטועים עמוק בגלישת הגלים הגבוהים והם אלו שהעניקו לה את הביטחון לפני שבע שנים להתחיל ולכבוש את פסגות המים המלוחים. הגולשת האמיצה גם ניסתה את כוחה בהצלחה רבה על גלי הענק של מאבריקס בדצמבר 2014 וידה עוד נטויה. קבלו את אמי אריקסון, שהייתה גם מועמדת מובילה בקטגוריית "תצוגת הגלישה הטובה ביותר לנשים" (Best Performance) של טקס פרסי ה-XXL. לשנת 2015.

תמונות של אמי אריקסון: Mike Bresen ו- ShannonReporting

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים