ווידאו
ווידאוגלישה ← זה גל שיכול להרוג בנאדם (או כמה) - טיהופו 'עובר ת'מסך'

זה גל שיכול להרוג בנאדם (או כמה) - טיהופו 'עובר ת'מסך'

מאת יואב נקש יוני 12, 2015

גם אם נדמה שראינו את המפלצת מטיהופו מכל זווית אפשרית ובכל מימד ג'יגאנטי שלה על הצג, אז תמיד יהיה עוד פוטג' שיעבור את גבולות המסך. כשאנרגית מים בעוצמה אדירה חולפת מעל הריף של טהיטי התוצאה היא שסשן גלישה רגיל לכאורה הופך לוואט דה פאק...! עצם המחשבה להיות במים גורמת ליובש בגרון אז לצפות באלו שתופסים את הגל הענק-פחד הזה, זה כבר משהו שמצריך לשים את היד על הפנים ולהציץ מבין האצבעות. גולשים נטרקו בעוצמה על הריף, גלשנים התנפצו לרסיסים אבל בסוול שחלף בטיהופו בשבוע האחרון המקומיים עם הגראנדס קוחונס שגלשו הוכיחו שדעתם גובלת בטירוף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים