ווידאו

מיני פייפ מקסיקני: שלושה אמיגוס בסאלינה קרוז

מאת יואב נקש אוקטובר 05, 2015

אני אוהב קליפ גלישה שמתנגן מדליק... שהקצב של הטיונס מגיע בביטים קצובים שגורמים לראשי לרקד בלי שארגיש. האחים מוניז (Josh and Seth Moniz) וגריפין קולאפינטו (Griffin Colapinto) הצליחו לרתק אותי למסך במשך 4 דקות והם עשו זאת די בקלות - עם ה-Groove ועם ה-Move.

בסרטון הבא מסאלינה קרוז אנו נחשפים למה שנחשב להקרא ה"מיני פייפ-ליין" המקסיקני. הסיקרט ספוט שנחשף באיוונט של ריפ-קארל בשנת 2006 “Somewhere in Mexico”, הפך ליעד גלישה מבוקש ומקום עלייה לרגל של גולשים רבים מכל רחבי העולם. הספוט שהיה בעבר מבודד הפך לצפוף אבל הגלים ממשיכים להשבר בדיוק אותו הדבר - בשלמות!

אבל לא משנה כמה גולשים יהיו במים, רמת הגלישה של הגרינגוס-אמיגוס פשוט נמצאת במקום אחר וגבוה מכולם. משחקי ריילים משובחים, קדיחת צינורות ארוכים, אופדליפים עם חרבות, שליפות של חרטומים לשמים ואייריאלים פרוגרסיבים כמו הניסיון בדקה 1:31 של ה- Kerrupt Flip 540. החבר'ה האלו שוחטים בטוב טעם עם מוזיקה שנותנת תיאבון לעוד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים