ווידאו
ווידאוגלישה ← צ'אמפ סש בסנאפר: מיק פאנינג חופר בצינור במשך 24 שניות

צ'אמפ סש בסנאפר: מיק פאנינג חופר בצינור במשך 24 שניות

מאת יואב נקש ינואר 28, 2016

כשאלוף עולם אוסטרלי בגלישה (X3) נפגש עם פוינט אליפות אוסטרלי (מספר 1) התוצאה שמתקבלת היא...WOW! מיק פאנינג, ספורטאי השנה, והאדם ששרד את מלתעות בג'יי ביי, נבלע בסשן של הוויקנד על ידי מכונת הגלים של סנאפר רוקס בגולד קואסט. פאנינג שגידל את הסופרבאנק בחצר האחורית של ביתו, דואג לבוא ולהשקות אותו מידי פעם בקדיחה של צינורות. לפעמים הוא ממש שוכח מהזמן כמו בסשן שלעיל שבו הוא נשאר לבלות בסכך הגלים המושלם במשך 24 שניות ארוכות.

הגל שבתוכו גלש פאנינג נראה כמו הגרסה הטבעית לגל המלאכותי של סלייטר. מתוך כל הגלים הארוכים שלו באותו יום מושלם בנאפרס, פאנינג נכנס לצינור אחד בדקה 0:54 ויצא ממנו ב-1:18. קרוב לחצי דקה של פוזישן וברקסים בתוך כיס השבירה. גם ביד דורברידג' דאג לפרגן לחברו והעלה לפייסבוק שלו את הסרטון הבא שבו נראה פאנינג חומק מבוגיסטים ומקטיעת אברי גולשים בזמן שהוא מנצל את אורך שבירת הגל והצינור המפנק.

MF the tube pig @mfanno What a wave! He hit a few speed humps along the way and still didn't fall @stacegalbraith

Posted by Bede Durbidge on Monday, January 25, 2016

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים