ווידאו

ברק לבן של קיץ: מיק פאנינג מרגיש הכי טוב בבית

מאת יואב נקש פבואר 03, 2016

אומרים עליו שהוא"רובוט", שהגלישה שלו משמעממת ושהוא סכמטי לחלוטין בביצועיו, אבל מיק פאנינג מוכיח שהוא יכול להיראות אחרת ובמיוחד כשהוא בסשן FreeSurf בגל הביתי שלו באוסטרליה. אחרי שראינו אותו קודח צינורות מושלמים וארוכים בסנאפר, ה"ברק הלבן" חוזר עם עוד קליפ חשמל נוסף מהסופרבנק. הזרימה שלו על הגלים, הביצועים החדים, הישיבה בפוזישן ופתיחתם של צינורות הגלים ישנו גם את דעתם של כל השמרנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים