מיקאלה ג'ונס קודח צינורות מושלמים

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

ישנם הרבה מאוד צילומים של צינורות עם גו-פרו אבל ישנם מעטים מאוד שנראים כך. מיקאלה ג'ונס (Mikala Jones) מהוואי לקח את ה-Go Pro3 לסיבוב בים והצליח לתעד כמה מהרגעים היפים ביותר של גלישת צינורות שכמותם לא נצפו כבר הרבה מאוד זמן.

 
mikala jones tubing with go pro מיקאלה ג'ונס בצינורות עם גו פרו

המקום: בצפון האי של באלי והספוט: קראמאס (Keramas) עם הגל המושלם. מיקאלה הוא חובב מושבע של צילום מן המים אך נראה שהסשן שלו הפעם היה משובח יותר מתמיד: במים לא נראים כלל גולשים נוספים ולפי כיוון השמש נראה שהוא תפס לפחות איזה 20 צינורות מושלמים בשעת גלישה אחת! בקליפ של ה-3 וחצי דקות ישנו קטע צילום מיוחד שבו הוא גורר את המצלמה מאחורי הגל הנשבר, בתוך המים ומכיוון הריף (דקה 1:50). את הצילום הוא עשה עם מוט הארכה שנתן לו מגוון אפשרויות צילום מגוונות ומשובחות – יום הצילום קצת ערפילי, העריכה חובבנית אך הקליפ שמתחיל בגרגור של חתול ממשיך עם מוזיקה קלה וגלישה של "נמר"  - שווה כל שנייה של צפייה:)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים