ווידאו
ווידאוגלישה ← התגעגתם אליו? הנה ברק אובמה בפנסיה גולש על קייט

התגעגתם אליו? הנה ברק אובמה בפנסיה גולש על קייט

מאת יואב נקש פבואר 08, 2017

בקושי עברו שלושה שבועות מאז חילופי השלטון בבית הלבן וכבר הנשיא השחור הראשון של האומה האמריקנית נראה כמו זכרון רחוק. ברק אובמה בפנסיה. אחרי 8 שנים של כהונה הוא ראוי לזמן איכות ומנוחה. אובמה, יליד הוואי, הוא גולש הגוף המפורסם ביותר בעולם וייתכן שלאחר הביקור שערך אצל חברו המליארדר ריצ'ארד ברנסון באיי הבתולה, הוא גם בדרכו להיות גולש הקייט מספר 1.

אם שאלתם את עצמכם "לאן הוא נעלם?" אז אובמה נצפה ביו טיוב מתרועע עם חברו המיליארדר ריצ'ארד ברנסן כשהשנים עושים תחרות מי מצליח לגלוש למרחק רב יותר על הידרופויל וקייט. ברנסן הוא גולש קייט מעולה וכל מטרת התחרות הייתה לראות האם הוא יצליח לעמוד על הידרופויל לזמן רב יותר מאשר אובמה עם קייט סרף. זהירות ספוילר: אובמה מצנח.

הנשיא האמריקאי לשעבר ומשפחתו התארחו באי הפרטי של ברנסן באיי הבתולה, נקר (Necker) הנקרא גם "מוסקיטו איילנד". במהלך האירוח סיפר לו אובמה כי לפני שהחל את כהונתו הוא היה בסשן גלישת גוף שהתישה אותו. לאחר שיצא מן המים אמר לו השירות החשאי שזו הפעם האחרונה שבה יגלוש ב-8 השנים הבאות. אז במשך 2 הקדנציות שלו, ברק אובמה נמנע מספורט ימי ועבור ברונסון זו הייתה זכות גדולה לשבור עבורו את השגרה ולהחזיר את הים לחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים