על הסאפ, מו פרייטאס מבקר בישראל

אוקטובר 08, 2014

על הסאפ, מו פרייטאס מבקר בישראל. בקיץ 2014 ביקר בישראל אחד מגולשי הסאפ הטובים ביותר בעולם, מו פרייטאס (Mo Freitas) בן ה-17 מהוואי. בזמן שהותו בארץ הוא צולם בפינות חמדה רבות ויפות בארצנו כשהוא מסאפ-ספ בין ים אחד למישנהו. התוצאה: סרטון דוקומנטארי איכותי

art3

הוא רק בן 17 אבל מו פרייטאס (Mo Freitas) מאואהו (Oahu) הוואי כבר נחשב לאחד מגולשי הסאפ הטובים בעולם. הוא חבר בנבחרת גולשי הסאפ של חברת פוקוס (Focus) בהוואי שגם טרחה להביא אותו ארצה, להציג את כשרונו עם המשוט ולקדם מכירותיה של החברה בישראל. החווייה הישראלית של מו בישראל עברה בחתירה על נהר הירדן, הכינרת ובים המלח. מו גם ביקר במקומות קדושים כגון הכותל המערבי בירושלים אך בילה את מרבית זמנו ב"עיר הקודש" תל-אביב.

art4

החוויה העוצמתית הזו שספג בישראל כבשה את ליבו. הביקור בירושלים הציג לפניו את הדו-קיום שקיים בעיר הקודש ואת התרבויות המגוונות שמקורן בשלוש הדתות הגדולות שמתקיימות בשכנות זו לצד זו. במהלך שהותו בתל-אביב יפו הוא ניצל כל רגע קט בכדי להכיר את ההווי של העיר ללא הפסקה. הוא ביקר בשווקים הצבעוניים, הכיר תרבות האנשים, והתוודע לתפוצה של ענפי הספורט השונים: גלישה, סקייטבורד וסאפ. וכמובן... שבין לבין הוא שחט את הים עם הסאפ כאילו והוא גלש על גלשן קצר.

אנו רגילים לראות קליפים באיכות צילום ועריכה שכזו רק בחו"ל אבל מסתבר שגם בארץ ישנם אנשים מאוד מוכשרים שיכולים להפיק סרטון ברמה בינלאומית. הרבה מעבר לביקור של מו בארץ הקודש, בתיעוד הבא מוצגת ישראל על כל תפארתה. מגוונת, מיוחדת, צבעונית ויפה ... איך אפשר שלא לאהוב אותה? פשוט תענוג לצפייה!


כתב יואב נקש- ספטמבר 2014 / תמונות ווידיאו: Focus ישראל

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים