ווידאו
ווידאוטבע וחי ← למעלה מ-30 דולפינים מול חופי הרצליה: אין כמו לפתוח את הבוקר ככה!

למעלה מ-30 דולפינים מול חופי הרצליה: אין כמו לפתוח את הבוקר ככה!

מאת יואב נקש מרץ 01, 2017

עם כל השיח של השבוע האחרון סביב נושא קטל הכרישים לרגע כמעט שכחנו כמה החיים בים יכולים להיות יפים. עונת המעבר שבין החורף לאביב מתאפיינת בנדידה של דולפינים ובבוקר יום רביעי ה-01 cnr. נצפתה להקה גדולה של כ-30-40 דולפיננים שוחים במרחק של קילומטר אחד מחופי הרצליה. אין כמו לפתוח את הבוקר ככה...!

בפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של מחמ"לי נכתב כי "ב-2001 חוקרי vמרכז תיעדו לראשונה להקה של כ-200 דולפיננים מול חופי נתניה ומאז נצפו עוד להקות רבות החריגות בגודלן ולרוב בחודשי החורף. על סמך מחקר מחמל"י, להקת דולפיננים ממוצעת כוללת כשישה דולפינים סה"כ". כל שנותר לנו כרגע זה להתענג על הרגע שבו חיים בן סימון שלף את מצלמתו ותיעד עבורנו את הרגע השמח ביותר של היום :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים