ווידאו
ווידאוגלישה ← טיול גלישה כמו גלויה: יופיה של נורווגיה זה הרבה מעבר לבלונד

טיול גלישה כמו גלויה: יופיה של נורווגיה זה הרבה מעבר לבלונד

מאת יואב נקש ינואר 11, 2017

הקוטב לא נמצא רחוק משם ואולי זה מקור המשיכה הגדול שלנו אליה (או שזה בגלל הבלונד?). כשיעדי הגלישה ברחבי העולם הופכים צפופים ושגרתיים, נורווגיה הופכת ליעד מפתה עבור גולשים שמחפשים קצת מעבר לגלים. העיירות הציוריות השוכנות לצד חופים בתוליים, כמו מתחננים לפנינו לבוא לגלותה ולהינות מנופיה המשכרים.

בסרטון שלעיל אנו זוכים לטעימה קטנה מכפר הגולשים הודביק (Hoddevik) הנמצא במרכז עמק פורה הנושק למפרץ ים עם גלים ארוכים ונוף מהפנט. אם בכוונתכם לנסוע ולבקר בשכיית חמדה זו, אז החודשים הטובים ביותר הם בין יוני לאוקטובר - הגלים בתקופה זו אולי פחות תדירים אבל המים גם לא ממש קפואים וחליפה בעובי 3/4 תספיק. וככלל, בקיץ די נעים, כי בארץ "השמש של חצות" קרני האור מחממים את החושים במשך כל שעות היום... אז מה אתם אומרים? נוסעים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים