ווידאו
ווידאוגלישה ← אפור רגוע: קליה מוניז בסשן לונגבורד מרגיע במאליבו

אפור רגוע: קליה מוניז בסשן לונגבורד מרגיע במאליבו

מאת יואב נקש מרץ 05, 2016

לפעמים צריך קצת להרגיע, להוריד טורים, להנמיך מהירות ולשייט ברוגע. גלישה היא לא רק ביצועים עם שמות מסובכים או צ'ארג' על גלים מסכני חיים, גלישה היא גם גל נמוך על גלשן מאריך חיים. בסרטון הבא שכותרתו "Grey" (אפור), קליה מוניז (Kelia Muniz) דווקא מכניסה הרבה צבע לבוקר שלה במליבו. במקום לעשות יוגה על מזרן היא גולשת בסגנון מדיטטיבי על הגלשן ולוקחת את הזמן למחוזות יפים של רוגע ושלווה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים