ווידאו
ווידאוגלישה ← ארי בראון גולש בסטייל משוחרר על פינלס עם שייפ מוזר

ארי בראון גולש בסטייל משוחרר על פינלס עם שייפ מוזר

מאת יואב נקש אוגוסט 06, 2018

ישנם שלושה עקרונות חשובים בגלישה: גולש חייב להיות יצירתי בשביל להיות קריאטיבי על הגלים. הוא חייב להיות משוחרר בשביל לעשות באמת פאן על הגלשן. גולש חייב לטייל על הגל כמו שהוא מטייל בעולם.

ארי בראון ילמד אתכם את השיטה. הוא טס לטיול גלישה במרוקו אבל לא לפני שלקח גלשן אסימטרי מהשייפר המקומי עם "חלון פולארי" וחזר לאוזי כשהוא זורק את החרבות באוויר וממשיך לזרוק זנב לכל עבר. והסגנון? פשוט אדיר!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים