ווידאו

מצחיק: לקט שתילות והברזות בשתי דקות כואבות

מאת יואב נקש יולי 09, 2015

טרם החלטתי כמה מתוך מה שראיתי בקליפ הבא הוא מצחיק וכמה מתוך זה מעלה לי את החימה. ווייפאאוט, שתילה או כל טריקה של גל כשהיא נעשית לבד ובאשמת הגולש בלבד היא יכולה להיות מצחיקה כל עוד והיא אינה נגמרת בפציעה, אבל גניבה, הברזה או שריפה של גל ע"י גולש אחר אם במכוון או שבגלל היותו מתלמד זה יכול להיות דבר מאוד מעצבן. אז בלקט הבא יש כמה שתילות, הברזות תאונות והתנגשויות שיגרמו לכם לצחוק, להתעצבן וגם לעוות את הפנים מכאב. מה דעתכם? מצחיק או מעצבן?

זה הטוב וזה הרע שיש בגלישה ואין לנו ברירה אלא לקבל את זה כמו שזה. צפו בלקט הבא ושתפו אותנו בחווית הצפייה שלכם. איזה מהקטעים הכי הרבה אהבתם / הצחיק / עצבן אתם או כאב לכם.בציון הזמן שמופיע בקליפ... ואם בא לכם לפרט מדוע דווקא בחרתם בזה אז תיסלאם... נשמח אם תלכו על זה וגם תסבירו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים