ווידאו

מי, מה מו-זמביק: עוד יעד גלישה מושלם באפריקה

דצמבר 08, 2014

בחוף הדרום מזרחי של של יבשת אפריקה ומול חופי מדגסקר שוכנת לה מוזמביק. הרפובליקה שהייתה נתונה לשילטון פורטוגזי אכזר השתחררה מכבלי האימפריאליזם בשנת 1975 ומאז היא עושה את כוחה כדמקורטיה שמזמינה אליה תיירים וגולשים. חופיה של מוזמביק מציעים מגוון עצום של גלים שאינם נופלים באיכותם מספוטים מושלמים אחרים ברחבי העולם. ארבעת הגולשים, גבריאל מדינה (Gabriel Medina), אוון רייט (Owen Wright), מאט ווילקו (Matt Wilko) ודילון פרילו (Dillon Perillo) התגייסו למשימת חיפוש נוספת של חברת ריפ-קארל ויצאו לגלוש במחוזות חופיה וגליה היפים של מוזמביק. 3' דקות של גלישה איכותית Surfing is everything: Mozambique - Part 2

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים