ווידאו
ווידאועל גלגלים ← צפו בדהירה בין עצים באחד ממסלולי הרכיבה הכי גזעיים

צפו בדהירה בין עצים באחד ממסלולי הרכיבה הכי גזעיים

מאת יואב נקש יולי 30, 2015

מאז שנוספו זוויות הצילום של ה-POV לקסדות הרוכבים זה מרגיש כאילו ונוסף עוד רוכב על קודקוד ראשו שצופה בכל המתרחש. זה לא שאנחנו מתרגשים מכל מסלול אופנים אבל מצפייה ברכיבה של רמי מטייר (Remy Metailler) במסלול המיוער הבא, פשוט החסרנו כמה פעמים פעימה ואגלי זעה בצבצו על הפנים. מסלול צר, סופר-מהיר, סיבובים חדים בין שורות עצים שמסומן עם סרט שאותו כמעט לא רואים... שמש בעיניים, צלליות ומה לא!? אחד הרייסים האתגריים ביותר שבהם צפינו - רק למקצוענים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים