ווידאו
ווידאוגלישה ← על מוזיקה, גלים גבוהים וטואו סרפינג: אני מקואה רות'מן.

על מוזיקה, גלים גבוהים וטואו סרפינג: אני מקואה רות'מן.

מאת יואב נקש ינואר 17, 2017

אם תרשמו את השם "רות'מן" בתיבת החיפוש של גוגל, מרבית התוצאות שתקבלו יהיו עם שמו של אדי, הלוקאל מהוואי עם הפה הגדול והידיים החסונות. אבל עם כל הכבוד לאדי - וכדאי שתעשו לו כבוד אחרת תקבלו איזה פיצוץ לגבות - מקואה רות'מן הוא האחד במשפחה שצריך להעניק לו את מרב תשומת הלב.

את מרבית שנות חייו הוא בילה על הפסגות הכי גבוהות שבים, על גלים מטורפים ולעיתים עם יוקיללי בידיו. הוא זכה באליפות העולם בסבב גלי הענק BWT 2014/2015 והוא גם ביקר בישראל ב-2007 יחד עם סלייטר. למעשה גם אדי אביו התלווה אליהם אבל ככל הנראה על תקן באדי גארד.

"בצעירותי הייתי ילד שמן" מתוודה רות'מן בראיון שקיים ל-Ballin on a Budget. "זה היה הרבה יותר טבעי עבורי לתפוס את הגלים הגבוהים. הסטים הגבוהים פשוט דחפו אותי יותר בקלות. לא הייתי מהגולשים שעושים ביצועים אבל הייתי בהחלט מאלו שנותנים צ'ארג' יותר מהאחרים".

מקואה רות'מן וקלי סלייטר על הבמה בישראל. ארכיון צלם ים 2007... ענתיקה של תיעוד.

מעבר ליכולותיו בגלישה למקואה גם משיכה גדולה למוזיקה. הוא הוציא לאחרונה אלבום ובימים אלו הוא עובד על השני שלו. "מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות שלי", הוא מסביר. "בשביל לפזר את רוח האלוהה בעולם אני לא יכול לעשות את זה רק מאספקט אחד. אצלי גלישה ומוזיקה הולכים יד ביד".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים