אגו קליפ: 'הגל שלי גדול יותר משלך'

מאת יואב נקש אוגוסט 10, 2020

מלחמות האגו הגברי משום מה תמיד עסקו בגודל. לאחר שסיימו להשוות בין חלקים מוצנעים בגופם או היקפו של ההון האישי שברשותם, התחרות על הגודל מגיעה גם לגלי הים. "My wave is Bigger than yours" הוא שיר פארודי על גולשי הגלים הגבוהים של הראפר פיט מייזר מניו יורק. מבלי לחפש משמעות נסתרת בשיר, אפשר פשוט להתענג על הפוטג' והמילים. בנוגע לשאלה "של מי הגל הכי גבוה?"... אפשר תמיד להתווכח על כך.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים