ווידאו
ווידאוגלישה ← מקצוענית מלידה, היום כבר אלופה: 9 דקות עם קורטני קונלוג

מקצוענית מלידה, היום כבר אלופה: 9 דקות עם קורטני קונלוג

מאת יואב נקש מרץ 08, 2016

כשהיא היתה בכיתה ה' היא רצתה להיות אסטרונאוטית או גולשת מקצוענית. לבסוף היא וויתרה על החלום של כיבוש החלל והלכה על החלום הבלתי אפשרי של כיבוש הים והפכה לגולשת מקצוענית מהטובות ביותר בעולם. בקורטני קונלוג (Courtney Conlogue) בוערת התשוקה לגלישה, היא חיה בעולם תחרותי של ענף שטבוע אצלה עמוק בנשמה. בקליפ הבא קולוג משתפת אותנו בחייה, בילדותה, בחלומותיה ובשאיפותיה לעתיד. עונת 2016 כבר בפתח והיא מוכנה לכבוש את פודיום המנצחות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים