ווידאו
ווידאוגלישה ← בהיי טבעי: סלייטר מסביר למה הוא נמנע משימוש בסמים ואלכוהול

בהיי טבעי: סלייטר מסביר למה הוא נמנע משימוש בסמים ואלכוהול

מאת יואב נקש נובמבר 07, 2020

קלי סלייטר השיג המון ב -48 שנות חייו וחלק גדול מזה בזכות היותו סאחי. הוא תמיד נמנע מסמים ואלכוהול והצליח בראש צלול להתברג לרשימת הטופ-10 של הספורטאים עם 11 אליפויות עולם בענף הגלישה. בראיון שלו לעמותה בשם Natural High הוא הסביר מדוע הוא בחר בדרך הצלולה שבה הוא בשליטה מלאה על גופו.

בעמותת "היי טבעי" ישנם מובילי דעה רבים (משפיענים) וספורטאים מוכרים כגון קלי סלייטר, בת'אני האמילטון, טוני הוק ועוד, שמבקשים להעניק מוטיבציה לנוער הצעיר מנקודת מבט נקיה מכל סם וטיפת אלכוהול רעילה. בצעירותו, קלי סלייטר נחשף לשימוש שעשה אביו באלכוהול ואילו אימו היתה זו שהאיצה בו לקחת את המסלול הצלול בחייו ולהשקיע את חייו בדברים שיעשו לו טוב. "אף אדם שעושה סמים או צורך אלכוהול לא מצליח בחייו", היא אמרה לו. קלי שמע לעצתה וכיום הוא מעניק את אותה התובנה לדור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים