גליץ' במגלצ'ה טבעית: זה נראה כיף חיים :)

מאת יואב נקש מאי 20, 2015

זה ידוע לכל שתושביה ברי המזל של ניו-זילנד תמיד מוצאים דרכים להפיג את השעמום, ללכת על הקצה ולעשות כיף שכזה. והשגעון הבא נראה משהו "שחבל על הטיים"! Slip-and-Slide על ירידה מבוטנת שמובילה אל אגם מים מתוקים... כמה מתוק כמה נחמד. הגלישה, או יותר נכון הגליצ'ה, נעשית בעזרת גלשני בוגי, סירות מתנפחות או כל דבר שימנע גילוח לא רצוי מאזורים מוצנעים בגוף המתגלצ'ים. לאלו שהמהירות בגליץ' לא מספיקה הוסיפו גם מיני רמפה שהקפיצה אותם למעלה. התיעוד ב-4K עושה חשק להתגלץ'... :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים