ווידאו

קרקס נזארה: הולך על חבל דק מעל שבירות גלי ענק

מאת יואב נקש ינואר 24, 2018

כל אחד רוצה את 15 דקות התהילה שלו בנזארה. לגולשים כמובן שזו תהילה שלה הם ראויים אבל יש כאלו ש"נדחפים" ואנחנו לא כל כך מבינים מה הם רוצים. הליכה על חבל היא מעשה לולייני שבדרך כלל מתבצע בגובה רב ובין גורדי שחקים. אבל בחור ברזילאי בן ה-28 בשם אמרסון מצ'אדו מתח את החבל שלו מתחת למגדלור של נזארה ובין הצוקים שמזדקרים בין שבירות גלים סוערים.

על אף כי אמרסון טוען שזה היה סיכון מחושב נראה שהוא ממש "הלך על חבל דק". בקטע מסויים של הדרך, החבל קצת השתחרר והברזילאי כמעט ואיבד את שיווי משקלו ונפל למקום שממנו בספק אם היה יוצא בשלום. חבריו לקרקס שמכנים עצמם בשם "Western Riders" טוענים כי הם תכננו את מתיחת החבל בנזארה במשך זמן מה והלכו עליו בהצלחה הלוך ושוב מספר פעמים רב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים