כמו סרט אימה: שיפסטרן בלאף רע!

מאת יואב נקש אוגוסט 09, 2016

יש הרבה מאוד סוגי גלים בעולם שאי אפשר לגלוש עליהם אבל יש גל אחד שלמרות שהוא לא מזמין יש גולשים משוגעים שלא מבינים את הרמזים... העבים / הכפולים! שיפטרן בלאף שבטזמניה צועק בכל שבירת גל "תזהרו ממני!". המים הקרים שורצי הכרישים מתרוממים לגובה, מתקפלים כמה פעמים ושולפים מדרגה גבוהה מעל סלעים. ובכל זאת, תמיד יהיו מי שיתעלמו מהאזהרות ויהלכו על הקו הדק שבין גן עדן לג'יהנום.

בקליפ הבא מה-16 ביוני 2016 (יותר מידי שישיות) מככבים דני גריפית, ראסל בירק, רודי שוורץ וג'יימס מקיין. מעליהם מרחף עם עדשת המצלמה דייב אוטו שמתעד את החיה הרעה מטזמניה בפעולה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים