ווידאו
ווידאוגלישה ← זו הסיבה שאסור להפסיק לחפש, תראו איזה גל מושלם מצא פאנינג!

זו הסיבה שאסור להפסיק לחפש, תראו איזה גל מושלם מצא פאנינג!

מאת יואב נקש פבואר 15, 2017

לא, זו בהחלט לא בריכת גלים וכותרת הסרטון דואגת לוודא שאנו מבינים שהדבר הזה שבו אנחנו צופים הוא לא מלאכותי וגם אם צבעו דומה לגל המושלם של סלייטר. החיפוש של ריפ קארל מעולם לא הפסיק, להפתיע אותנו הכוונה. חברת הגלישה ממשיכה לחפור על גבי מפת העולם ולהוציא צינורות ממקומות נסתרים שרק הם ומיק פאנינג יודעים היכן הם חבויים.

ב-Serach האחרון, פאנינג מוצא גל שנראה כמו תמונת מראה של סקלטון ביי בנמיביה. גל ימין בגובה של 6 פיט (2 מטרים) שמתקלף בשלמות אלוהית לאורך 5 קילומטרים ובמרחק של 20 מטרים מהחוף. "בהתחלה חשבתי שהגל מהיר מידי אבל אח"כ הבנתי שהכל תלוי בספיד קונטרול", אומר פאנינג לאחר סשן ארוך ומושלם.

יש מי שחושב שהוא מצא את הגל של פאנינג במאוריטניה. מלמעלה זה נראה אחרת.

פאנינג הוא היחיד מבין ארבעה אנשים בכל העולם שנפל בחלקם לגלוש בבמקום זה ואם אתם שואלים את עצמכם היכן זה לעזאזל אז ההשערות לכך מתפרסות על כשליש משטחו של העולם. גולשים שחיפשו רמזים הבחינו כמו כולם שפאנינג אינו לובש חליפה והוא נמצא במקום שמזכיר את נמיביה שביבשת אפריקה. משם החלו נזרקים שמות לאוויר כמו מוזמביק ואנגולה, וגולש אחד אף דאג להעלות תמונת לווין שמצביעה כי זה בכלל במאוריטניה. האמנם? היכן שהגל הזה לא יהיה, התגלית מדהימה וטוב יהיה אם זו גם תשאר עלומה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים