ווידאו
ווידאוגלישה ← פינה של צינור בפינת העולם: ניו זילנד קוראת לכם לגלוש

פינה של צינור בפינת העולם: ניו זילנד קוראת לכם לגלוש

מאת יואב נקש פבואר 05, 2016

ניו זילנד היא אחת המדינות המרתקות ביותר ולו בגלל העובדה שהיא נמצאת בפינה דרומית רחוקה על גבי הגלובוס. קל מאוד ליפול ברשתה הירוקה-כחולה. קל להתאהב בנופיה, להתרפק על אצרות הטבע, להתמכר לתרבות המאורית ולא פחות מכך לסגוד לגלים שנשברים מסביב לשני האיים הפסטורלים. מהרים מושלגים, לעמקים ירוקים ועד לחופים בתוליים, לניו זילנד יש הכל ומי שמגיע לשם רק יוצא נשכר ברוחו.

מבחינת גלישה, אם ישנו דבר שמייחד את ניו זילנד יותר מכל, תהיה זו העובדה שמאות הקילומטרים של החופים נותרו כמעט מבודדים מגולשים. גלים מושלמים נשברים מידי יום בכל פינה מסביב לאיים וספוטים מושלמים כאילו מתחננים שירכבו עליהם גולשים. האי הדרומי הוא חמדת ארץ עם עושר בלתי נדלה של גלים, צפייה בקליפ הבא יכולה לגרום לכם לארוז תיק ולנסוע לטייל... וזה לא מאוחר, הקיץ שם עדיין לא נגמר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים