ווידאו
ווידאוגלישה ← לכל גל יש את אותה נקודה: דרכם של ואן רופ וג'ואאו לא סתם הצטלבו על הגל הזה בנזארה

לכל גל יש את אותה נקודה: דרכם של ואן רופ וג'ואאו לא סתם הצטלבו על הגל הזה בנזארה

מאת יואב נקש נובמבר 01, 2020

היינו חושבים שבשטח כזה גדול של גל יש מספיק מקום לכולם, אבל מסתבר שלא כך הדבר. המפגש שבין ניק ואן רופ לג'ואאו גואדס על הגל של נזארה מוכיח שלכל גל, ולא משנה גובהו או תצורתו, יש Sweet spot - נקודה שמהווה חלק מה"מסלול" המיטבי ביותר לצליחת הרכיבה - מבחינה בטיחותית וצבירת מהירות. גולש טוב שחש את הגל ואת תנועתו, יזהה את המיקום הזה ויכוון לשם את הגלשן. במקרה זה ג'ואאו היה זה שפגע ברגליו של ואן רופ והשאלה למי היתה זכות ראשונים על הגל נותרה ללא תשובה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים