ווידאו
ווידאוגלישה ← ניק וואן רופ גולש בזהירות בין הלוקאלס של פייפ וטס להירגע במאווי

ניק וואן רופ גולש בזהירות בין הלוקאלס של פייפ וטס להירגע במאווי

מאת יואב נקש מאי 12, 2015

כלשעצמה, הגלישה בפייפליין היא גם כך קשה. גל צינורי חלול ומהיר שיורק את הגולש החוצה ומעיף אותו מרגליו. אבל עד שהגולש מגיע למצב של הקדיחה הוא צריך ללכת בין הטיפות של הריספקט למקומיים ולהמנע מחיכוכים. גם גולש מעולה כמו ניק וואן רופ (Nic Von Rupp) צריך לתת דין וחשבון ולהזהר שלא יקבל צינור בראש. הילד הטוב הוא גולש נפלא שמסביר מדוע הוא מתעורר בשעה מוקדמת של בוקר בכדי להיות ראשון במים של האיילנדרס. לאחר כמה חיכוכים עם המקומיים וואן רופ טס למאווי לבקר את חברו אלבי לאייר (Albee Layer) והשניים ממשיכים במסורת הגלישה האיכותית.

ניקו וואן רופ מכור לפייפליין והוא יעשה הכל בשביל לקדוח את הצינור. "בקדור זה ממכר" הוא אומר ואת האמת שאי אפשר שלא להסכים איתו. "התשוקה לאותו גל אחד של היום מביא אותי לים בשעה 06:00 בבוקר כשאני מנסה להיות הראשון על הליין-אפ. אתה תופס גל אחד ואתה מרוצה עם אותו אחד. אבל אז אתה רוצה עוד ועוד ועוד... זה די משוגע כשאתה חושב על זה"

בקליפ הבא שנקרא Two Islands, ניק וואן רופ מדבר על נקודת המבט שאנו לא רואים בצילומי הקדיחות של פייפ - את החוקים של המקומיים בחוף הצפוני שדורשים בעלות על מה ששייך להם בזמן שהוא צריך "לעמוד בתור ולחכות".. וזה לא משנה כמה הוא גולש טוב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים